Workshop - Fotografie noční krajiny s hvězdnou oblohou

Rádi bychom vás pozvali na náš speciální fotografický worshop věnovaný méně známé problematice fotografování noční krajiny s hvězdnou oblohou. Na tomto workshopu se dovíte vše, co potřebujete vědět, aby jste mohli ihned začít noční krajinu s hvězdnou oblohou fotografovat a přivézt si tak překrásné noční fotografie z dovolené nebo výletu.

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ >

Pro koho je workshop vhodný?

Tento fotografický workshop je určen jak pro úplné začátečníky, tak také pro mírně pokročilé fotografy, kteří nemají s fotografováním noční krajiny s hvězdnou oblohou žádné nebo jen malé zkušenosti. Znalosti získané na tomto workshopu můžete využít nejen při fotografování noční krajiny s hvězdami, ale také při běžném denním fotografování.

Co se budeme učit?

Součástí workshopu je také diskuze nad probíraným tématem. Veškerá teorie je vučována prostřednictvím dataprojekce. Každý účastník workshopu obdrží přehledně zpracovaný manuál v elektronické podobě, aby se mohl k cenným informacím a popsaným postupům kdykoliv v budoucnu vrátit.

Datum a místo konání

Datum:
termín bude zveřejněn

Čas:
10:00 - 18:00 h.

Místo:
Park tmavé oblohy - Beskydy (v letním období)
Ostravice - Hotel Freud (v zimním období)

Příští termín

Pokud si přejete být informováni o dalším termínu pořádání workshopu, napište nám na e-mail hvezdarna-beskydy@seznam.cz s předmětem zprávy WORKSHOP. Budeme Vás předem informovat.

Cena workshopu

1900,-Kč

Přihlášení na workshop

Na workshop se můžete přihlásit e-mailem hvezdarna-beskydy@seznam.cz (prosíme uveďte jméno, příjmení, Vaše město a telefonní číslo).

OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ >

Nenechte si ujít!

Nepropásněte jasnou kometu, polární záři, "padající hvězdy" a další zajímavé úkazy.


Hlídat úkazy >

© 2014-2019 Park tmavé oblohy - Beskydy, www.darkskybeskydy.cz, e-mail: hvezdarna-beskydy@seznam.cz